Haber


24

 Partisinin çalışmalarına destek olmak için Muş’a gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Muş Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti

 Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) Başkanı Erdal Koç, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu makamında ağırladı.

Genel Başkan Davutoğlu’na Kurucular Kurulu Üyesi Namık Ergün, İl Başkanı Muhammet Gürkan Çermi, ve beraberindeki partililer eşlik etti. MUŞ TSO Meclis Başkanı Talip Devrim ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Davutoğlu’nu karşılayan Koç, MUŞ TSO hakkında genel bilgiler verdi.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Muş’un ekonomisi ve Muş Ovasının kalkınması için neler yapılabileceği konuşuldu. Sağlık ve gıda sektörünün vazgeçilmez iki sektör olduğunu altını çizen Genel Başkan Davutoğlu; “Koronavirüs salgınından sonra herkes buna yöneldi. Bizden Türkiye’den böyle bir stratejik plan yapmasını istiyoruz. Böyle bir planlama yapılırsa, Muş’un sağlık açısından çok güzel bir havası var. Rivayetlere göre Büyük İskender’in abu hayatı Bingöl ve Muş’ta bulduğu söylenir. Arkadaşlarımızla esnaflarımızı ziyaret ederek, sorun ve sıkıntıları bana da rapor ettiler. Bütün meseleleri biliyorum. Onlarında çözümlerini birer birer çözmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Öncelikle Gelecek Partisi Genel Başkanı ve beraberindeki heyeti odamızda ağırlamaktan onur ve şeref duyduğumu belirtmek isterim. Muş Ticaret ve Sanayi Odası olarak kapımız herkese ve her kesime ardına kadar açıktır. Bizim tüm partilere mesafemiz eşittir. Tek bir amacımız var oda Muş’un ekonomisinin kalkınmasıdır. Odamıza gerçekleştirilen ziyaretlerinden dolayı Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum.”

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, ziyaret anısına Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na Muş’un simgesi olan lale tablosu hediye etti.

Okunma Sayısı: 708
resim
Muş Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2018